Palló Imre Művészeti Szakközépiskola

Palló Imre Művészeti Szakközépiskola

Osztályok

Iskolaelőkészítő A. osztály
Osztálytanító: Györfy Zita

Bálint A. Orsolya

Demeter E.-D. Eszter

Fancsali Cs. Hortenzia-Angel

Frunzea I.-V. Hanna

Gecző V.A. Andrea Viktória

Kápolnási Zs.-F. Orsolya-Kinga

Kerekes Á. Kriszta

Kovács I. Áron

Kozák S. Máté

Lászlóffy Á.-Á. Tamás

Márton A. Éva-Boróka

Mátyás Bernadett

Nagy P. Dorka-Panna

Olti A. Ágota

Sándor M. Réka

Sebők T. Márton

Szász Ö.-B. Előd-Levente

Török B. Ani

Iskolaelőkészítő B. osztály
Osztálytanító: Szilveszter Anna

Albert I. Fanni

Antal I. Beáta

Barbu L. Bence-Levente

Benedek E. Nóra

Biró I. Fruzsina

Derzsi D. Mátyás

Derzsi J.-Zs. Krisztina

Egyed G. Franciska

Györffy I. Aliz

György L. László

Józsa L.-G. Mátyás

Kába Z. Zoltán

Kádár B. Ágnes

Kerekes Zs. Csenge

Kiss K. Hunor

Kovács M.-Cs. Tímea

Majla A. Hajna

Marosi Gy. Anna-Réka

Márton L. Iringó

Máté B. Balázs

Molnár-Thiess Cs. Mátyás

Ravasz I. Boglárka

Soos K.-R. Vanda-Sára

Tifán R. Benett

I. A. osztály
Osztálytanító: Szőke Katalin

Agh F. Cs. Csengele-Adrienn

Baricz Á. Boróka

Bencze Zs. Loránd-Zsolt

Benyocki Cs. Jázmin

Berecz E. B. Edlynne-Victoria

Berki T. Enikő

Gyerő A. I. Lázár

György L. Viktória

Kardos L. Cs. Péter

Kulcsár L. Ádám

László J. Anita

Lörincz A. Anita-Izabella

Lörincz D. L. Ádám

Máté Z. Petra

Nemes-Kis L. Ákos

Pál K. Dóra-Boglárka

Pap N. Mátyás

Szász Cs. Anna

Tánczos T. Csanád

Tókos Zs. Boglárka

Tóth Z. Kamilla

Juhász Zselyke

Török Renáta

I. B. osztály
Osztálytanító: Sarkadi Ottilia

Ambrus M. Mária-Bernadett

Balázs T. Tibor

Balázsy J. Márk

Bedő L. Adrienn

Bencze V. Rebeka

Bodor I. Imre

Dobai I. A. Iringó

Fábián Cs. Jázmin

Gergely S. Anna

György A. Anita

Györgydeák E. Jázmin

Lörincz D. H. Andrea

Márkon P. I. Ágnes

Máthé B. Csilla-Jázmin

Molnár I. Ágnes

Molnár I. Veronika

Nagy-Hollósy Cs. Tamara

Simó L. István

Szabó Zs. Máté

Szabó T. Naomi

Szabó Gy. Szilárd

Szász J. Boglárka

Verestoy D. Árpád

II. A. osztály
Osztálytanító: Nagy Enikő

András P. Tünde

Baló-Hadnagy J. E. Márk

Benedek L. Z. Orsolya-Noémi

Biró I. Eszter

Both J. Evódia-Timea

Butacu P. Kincső

Deák M. Boglárka

Derzsi L. György

Filep M. L. Zétény-Áron

Geréb Cs. Ünige-Orsolya

Gergely Zs. Krisztián

Ilyés L. Orsolya

Jenei Cs. Kristóf

Kerekes Z. Bence

Magyari R. Bernadett

Marosi B. Dina

Márton L. Kincső

Molnár Zs. Mátyás-Sámuel

Orbán M. Anna-Lilla

Orosz-Pál L. Balázs

Sipos L. Borbála

Szász L. Boglárka

Szász G. A. Dorottya

Tifán Cs. G. Anna

Török F. Ákos

Vajda A. Attila

II. B. osztály
Osztálytanító: Péter Magdolna

Asztalos L. Ákos

Bálint R. Ádám

Barabás A. L. Dóra

Barabás Z. Viktóra

Bokor L.Tamás-László

Debreci Z. Karina

Dénes Cs. Janka-Nikolett

Dolga-Adolffy B. Barnabás

Duka  Emőke-Zsuzsanna–  I. oszt. tól

Farkas I. Gergő

György F. Beáta

György L. Kamilla

Györgydeák G. Bence

Kerekes Á. Nikolett

Király D. Gy. Nóra

Lőrincz A. Boglárka

Lukáts    Zsuzsánna –  I. oszt. Mórából

Markó Á. Emese

Márton H. Cecilia

Márton G. Hunor

Mihály L. Gertúd-Anna

Nagy F. Róbert

Nyulas K. Anna

Pál T. Olívia

Pálfi G. Cs. Attila-Olivér

Pásztor J. Huba-Ferenc

Széles F. Péter

Tifán R. Barnabás

Tofalvi J. Petra

III. A. osztály
Osztálytanító: Biró Katalin

Albert Renáta

Benyocki Cs. Noémi

Bokor Krisztina

Borbinesak Nimród

Dézsy Botond

Elekes Krisztina-Ilka

Gál Beáta

Gergely Botond

Gergely Zoltán

Gotthárd Sarolta

Ilyés Johanna

Kerekes Áron

Kiss Bernadett

László Csongor

László Szilárd

Lászlóffy Bálint

Lőrincz Sámuel

Márkon Boglárka

Márton Róbert

Nagy Henrietta-Kriszta

Pázsint Botond

Sarkadi Dorka

Ünver Zsombor-Gergő

Vass Irén

Zilincki Nóra-Hanna

Keresztes Erika

Csiki Zsofia

III. B. osztály
Osztálytanító: Nagy-Tőkés  Márta

Abrán Lukács

Csáki F. Zsuzsánna

Csiszér Botond

Demeter Zsófia-Kincső

Egyed Péter

Forró-Bartha Levente

Gedő Krisztina-Enikő

Györgydeák Zsófia

Gyuri Andrea

Hodgyai Szabina

Kincses I. István-Krisztián

Koszta Bálint

Kozma Blanka

Lőrincz Ágnes

Lőrinczi Kitti

Markó Hunor

Márton Anna-Barbara

Molnár   Katalin

Pap Örs

Puskás Balázs

Salat Kincső

Sándor I. Boglárka

Sándor Szabolcs

Szélyes Bátor-Örs

Szentgyörgyi Ágnes

Vas-Tifán Ágnes

IV. A. osztály
Osztálytanító: Tamás-Metz Gyöngyvér

Asztalos Ábel

Barczán A. Pál

Bartalis Zs. Tamara

Bedő J. Gergő

Bodurian J.A. Fruzsina

Budai Máté Lajos

Füstös Eszter

Gyerő A.I. Soma

Kacsó I. Balázs

Kaiser J. Márk

Karácsony J. Anna

Kápolnási Zs.F.Csanád-Ferenc

Kovács Cs. Péter

Lukáts Zs. Andrea-Krisztina

Szcsotka L.Balázs-Ákos

Tamás R. Boglárka

Tódor Krisztina

Bencze Kristóf

IV. B. osztály
Osztálytanító: Incze Viola

Ambrus Cs. Tamara

Andrási G. Gergő

Bencze V. Johanna

Bodor I. Emilia

Bodor Zsófia

Bodrogi B. Szilárd

Csegzi Gy. Dávid-Szilárd

Czerják Ágnes

Dávid. A. Petra

Gábor Á. Anna-Boglárka

Györgydeák G. Ágota

Hevele-Hegyi Ş. Kund-Tas

Kiss Cs. Zoltán

Kiss F. Jémina-Katalin

Lăncuţa C. Mirabella

Murányi S.O. Ákos

Nagy J. Nóra

Nagy L. Pál

Palkó Anita

Patakfalvi L. Szidónia

Páll A. Kincső

Péter L. László

Sándor Barbara

Simó S. Dávid

Simó László

Szalma Renáta

Vass A. Enikő

Fóri – Geréb Krisztina

V. A. osztály
Osztályfőnök: Boros Beáta

Barabás Izabella

Bartos Boglárka

Bokor Petra

Csató Mihály

Frunzea Ádám-Bence

Gábor Veronika

Geréb Hunor-Robert

Hajdó Lehel

Hajdu Alexandra

Kádár Szilvia

Kerekes Zoltán

Keresztes Andrea

Kovács Sarolta

Lőrincz Dávid

Máté János-Attila

Mihály Edgár

Orbán Anita

Pap Miklós

Péter Boglárka

Puskás Gergő

Sebők Tamara

Simén Nikolett

Soó Zoltán-Attila

Székely Henrietta

Tóth János

Vass Dorka

V. B. osztály
Osztályfőnök: Kolumbán-Antal Ilonka

Boţog N. Anett

Csáki F. Vanda-Noémi

Csender Gy. Abigél

Dajka Z. Dániel

Demeter Dorottya

Egyed G. Gergely

Fülöp Z. Mónika

Gagyi I. Timea

Gál A. Zsanett

György F. Bernadett

Marosi E. Szilárd-Béla jön Farcádi Isk.

Márton G. Csaba

Márton Z. Réka

Máthé L.P. Gyopár-Biborka

Pap F. Hunor

Pásztor J. Boglárka

Sebestyén-Bencze Z. Franciska

Szabó Zs. Dóra-Bodza

Szabó Zs. Péter

Szabó I. Tamara-Diána

Szász L. Kata-Eszter

Szathmáry J. Katinka

Szentgyörgyi L. László

Székely Cs. Zs. Kinga-2015 től Szentpál

Szisze Zs. Zalán

Török F. Kinga-Hanna

Török Á. Szilárd

Verestoy D. Dénes

VI. A. osztály
Osztályfőnök: Bálint Tibor

Ádám Alexandra

Berei   Brigitta

Bilausz-Nagy   Klaudia

Derzsi    Lehel-Dániel

Gyerő   Luca

Hegyi Noémi

Ilyés   Attila

Kacsó     Krisztián

Király    Klaudia

Kiss   Cyntia

Kovács Eszter

Lászlóffy  Á.Á. Anna

Marosi   Bence

Pop   Anett

Sándor   Alexandra

Szőcs    Hanna

Tóth   Krisztina

VI. B. osztály
Osztályfőnök: Gidó Emőke

András   Anita

Antal     Erzsébet

Bálint   Júda-Ákos

Barabás    Anita

Barabás    Beáta

Bokor   Krisztián

Dézsi     Klára

Dobai   Dénes-Levente

Erdős   Zoltán

Fóris   Máté

Forró-Bartha    Ágnes

Fülöp   Irisz

Gergely   Noémi

Goró   Péter

György –Ajvász     Biborka

Kozma  E. Krisztina

Lőrincz   Zoltán-Lajos

Marosi   Gyöngyvér

Márton   Erika

Molnár    Botond-Csanád

Péter    Levente

Simó Dóra

Tamás Hunor-Dániel

Vaidos   Mónika

Dénes Erika

Szabó Dávid

VII. A. osztály
Osztályfőnök: Simon Béla

Barabás I. Imre

Bálint A. Mónika

Bencze I. István

Benczédi M. Magor

Berki L. Bernadett

Boldizsár M. Tamás

Csont B. Boglárka

Horváth Zs. Xénia-Mária

Ilyés L. István

Jenei Cs. Barnabás

Kardos I. Salomé

Kiss F. Napsugár-Zsuzsa

László Z. Norbert

Lőrincz E. Márk

Máthé Endre-Salamon

Mihály Cs. Márk

Pál K. Attila

Sándor I. Anna-Andrea

Vajda A. Beáta

Gergely Gabriella

VII. B. osztály
Osztályfőnök: Kovács Ildikó-Mária

Abrán Z. Ádám

Ambrus Cs. L. Andrea

Bartha L. A. Fruzsina

Both Sz. Gabriella

Bálint B. Szilárd

Dajka Z. Dávid

Dávid A. Huba

Faludi E. Imola-Orsolya

Forró L. László

Fülöp D. Laura-Lilongó

Geréb G. Gáspár

Hevele-Hegyi Ş. Huba

Hodgyai L. Norbert

Kovács G. Klaudia

László Cs. Edina

Magyari R. Arnold

Miklós J. János

Miklós-Fábián N. Dániel

Nagy Cs. Mihály

Pálfi L. Hanna

Pálfi L. Kata

Péter S. Noémi-Kinga

Ráduly J. Domokos

Sándor L. Aliz

Székely Zs. Cs. Csaba

Szilveszter Gy. Brigitta

Tamás L. Vencel

Tofalvi J. Krisztián

Verestoy D. Éva

Vécsi Á. Anna

VIII. A. osztály
Osztályfőnök: Deritei Júlia

Bartalis Zs. Sámuel

Berkeczi Milán

Dénes Katalin

Erdős A. Boglárka

Ilyés L. Franciska

Jakab A. Gergely

Kiss Julianna

Kiss Vivien

Koncz Hunor

Kovács Mátyás

Lászlo Barbara

Lukács Boglárka

Márton Zsolt

Molnár Erzsébet

Pázsint Timea

Péter Dávid

VIII. B. osztály
Osztályfőnök:  Szász Emőke

Ambrus L. Dóra

Antal A. T. Anita-Vivien

Bodor I. Edina-Árvácska

Deák J. Boglárka-Boróka

Deák J. Dániel-Róbert

Demeter Eszter

Duka A. Attila

Fellner E. Beáta

Györffy Timea-Edina

György E. Konrád-Örs

Gyuri Zs. Lucia-Valentina

Hajdó Levente

Kulcsár-Székely Gábor

Marosi Andrea

Máthé K. J. Koppány-Árpád

Molnár O. Dávid

Pál Dániel

Patakfalvi L. Zsolt

Pui Nándor-Dániel

Szabó Viktória

 IX. A. osztály
Osztályfőnök: Bodurian Ágota

Ambrus J. Cecília

András I. Katalin

Bakó-Antal S. Zsolt

Bálint L. Botond

Csata A. Orsolya-Beatrix

Csibi A. Krisztina

Csiki Z. Edina

Egyed D. Endre

Fejér Á. Eszter

Ferenczi L.-A. Zsofia

Goró L. Ágota

Kovács G. Alajos

Lakatos Á. Árpád-Richard

Mihálykó S. Zsanett

Moczás Z. Angella

Nagy F. Timea

Németh I.-Á. Brigitta-Ilona

Pál Á. Ernő-Botond

Páll A. Kriszta

Péter S. Zalán

Román L. Gergely

Sebestyén A. Helga

Simó Z. Franciska

Szőke I. Zalán

Vas A. Viktoria

Elekes Annamaria

IX. B. osztály
Osztályfőnök: Biró Mihály

Adorian I. Lea-Tekla

Bartha E. Viktoria

Csiki S. Dávid

Forró L. Ádám

Gagyi I. Ágnes-Éva

Jakab A.-O. Izabella

Kiss C. Harmat – Boglárka

Lörinczi F. Ferenc

Márkon D. Kriszta

Pal V. Alexandra

Sándor L. Zsófia

Stélik L. Andrea

Sütő I. Gabriella

Szász Cs. Katalin

Tarcsi Z.-L. Anna

Tőkés E. Andrea

Török F. Ferenc

Vass D. Réka

Műépítészet csoport:

Barbu L. Andrea

Benedek Cs. Szabolcs

Blénessy T. Tamás

Gábor  E.-Z. Zoltán

Kovács I. Tamás

László I. Máté-Richárd

Nagy Zs. Martin

Péter Cs. Zsófia

Szakács S.-Cs. Emöke- Klementina

Zakariás A. Emőke

X. A. osztály
Osztályfőnök:  Fülöp Szerénke

Anton  V. Livia

Barabás Endre

Baróti E. Vivien

Bartha Cs. Anita

Bokor M. Zsombor

Boros Gy. Andrea

Dobai I. Kincső

Ferencz E. Viola

Frunzea I. V. Dávid

Kiss F. Dávid

Komporály S. Delinke

Kovács Z. Henrietta

Lőrincz J. Jenő

Lőrincz S. Diana

Makkai L. Tamás-Levente

Máté J. Emőke

Pataki Á. Szidónia

Székely D. Dániel

Tornai L. Henrietta

X. B. osztály
Osztályfőnök:  Máthé Lóránt-Pál

Bálint L. Norbert-László

Boda J. Nándor-József

Dénes T. Hunor-Márk

Ercse L. A. Zsuzsanna

Égei E. Emilia

Fellner E. Nóra

Józsa A. Anna

Józsa Cs. Ákos

Józsa J. Krisztina

Kádár I. István

Kövendi L. Anna

Major I. S. Henrietta

Máthé K. J. Dóra

Mike L. Timea

Miklós S. Sándor

Orbán R. Anita-Erzsébet

Szőcs L. Bíborka

Todor A. István-Emánuel

Műépítészet csoport:

Ábrahám I. Andrea

Barabás-Ágoston B. Béla

Bartos T. Kincső-Rebeka

Kiss S. Szilvester

Kopcz S. Laura-Kitty

Sándor-Harmath Z. Richárd-István

Simó S. Csenge-Melánia

Székely I. Melánia-Eunika

Szigyártó J. Noémi

Szigyártó J. Tünde

Vajna L. Andrea

XI. A. osztály
Osztályfőnök: Gergely G. Gábor-Zoltán

Barabás M. Emilia

Bálint E. Bernadett

Dobos M. Norbert

Farkas I. István

Gál Cs. Barna

Györffy Z. Szabina-Anita

Hompoth A. Edward-Attila

Jakab A. Boróka

Jancsó T. Dávid

Kerekes F. Ábel

Ladányi L. Zs. Lóránd

Nagy J. Róbert

Pap Z. Csongor

Sánduly F. Mónika

Simon Imre-Hunor

Tornai L. Éva

Török A. Henrietta

Vécsi Á. Noémi

XI. B. osztály
Osztályfőnök:   Török Ferencz

András A. Bernadett-Andrea

András L. Kinga

Bálint V. Adrienn

Bokor K. Előd-Alpár

Csender Gy. Hanna

Csiza L. Szabolcs

Czerják M. Ádám

Czézár S. Katinka

Fábián L. Izabella

Geréb Sz. Zsuzsánna

Gergely E. Izabella

Mareş F. Noémi-Melánia

Miklós K. Mária-Réka

Pap L. Boróka

Pál A. András-Emil

Radi D. L. Anna-Heléna

Szabó Gy. Hunor

Száva J. Katalin

Műépítészet csoport:

Bálint M. L. Melinda

Benedek J. József

Csibi F. Gellért

Fancsali E. Andrea

Fancsali B. Ágnes-Letára

Forró I. Cs. Dániel

Péter A. Tamás

Sándor Z. Klaudia

Tóth I. L. Szilárd-Dávid

Vass Zs. Szabolcs

XII. A. osztály
Osztályfőnök: Derzsi Dénes

Bakó L.Tihamér

Balázsi G. Annamária

Baranyai A. Attila

Benedek Z. Ildikó

Bilibók P. Péter-Pál

Bonta S. Alfréd-Krisztián

Dobra S. Beáta

Fancsali-Berkeczi L. László

Ferencz Cs. Hedvig

Gál Mónika

Hajdó A. Amanda

Imre R. Fanny-Aletta

Karácsony J. Bernadett

Koncz I. Hunor

Kovács M. J. Mózes-József

Kövecsi L. Mónika

Mag J. Ede

Miklós   Dalma-Bettina

Mokán N. Noé-Előd

Oláh F. Csongor

Orosz L. F. Gabriella

Pethő J. Kriszta

Rabocskai Zs. Zsófia

Sövér-Benedek Á. Timea

Szcsotka L. Zalán-László

Tókos I. Ágnes

Tokos Roland

XII. B. osztály
Osztályfőnök: Tar Lóránd

Ambrus K. Apor-Nimbert

András L. Hunor

Bálint M. Andrea

Bencze I. Boglárka

Biró A. Erika

Bugja I. Norbert

Chioreanu I. Laura-Claudia

Csiki Z. Andrea

Deák J. Zs. Vivien

Fancsali A. Szende

Gábor S. Ivett-Zsanett

Korpos J. Lóránd

Marosi S. Judit

Mátyás Cs. Attila

Néma Cs. Henrietta

Szász M. Miklós

Tankó B. Erika

Thamó Cs. Léda-Enikő

Műépítészet csoport:

Béni L. Attila-László

Duka A. Andrea

Gál J. Norbert

Kovács S. A. Évike

Lörincz E. Tünde

Mészáros Á. Árpád-Szabolcs

Pál D. Enikő

Sajgó-Vormair J. L. Orsolya

Sándor Cs. Ágnes

Szász István