Palló Imre Művészeti Szakközépiskola

Palló Imre Művészeti Szakközépiskola

Osztályok

Osztálynévsorok 2o17-2o18

Előkészítő A osztály
Osztálytanító Incze Viola     

András Gergő
Ballok Boróka
Bán Benedek Marót
Benedek Andrea
Benedek Bence
Benyocki Dániel
Böjthe Kamilla
Bözödi Jázmin Nóra
Csont Botond Gergely
Dávid Tibor
Dolga-Adolffy Bíbor Katinka
Gergely Szilárd
Hegyi Dóra Emese
Hegyi Ede
Kardos Dávid
Király Mátyás
Kiss Dóra
Kristóf Rebeka Jolán
László Katinka
Lőrinczi Ágota
Lukács Luca
Marosi Zsuzsa
Máté Gergő
Nyulas Csanád
Pap Bátor
Sófalvi Gergely Ákos
Szász Kincső Mária
Tarcsafalvi Tamás

Előkészítő  B osztály
Osztálytanító Jakab Tekla

Bálint Gyopár
Bartos Eszter
Fancsali Sára Fanni
Farkas Lilla Fanni
Galatz Zsófia
Gergely Hanna Petra
Gergen Máté Csaba
Gidó Bence
Körmöczi Nikolett
Máthé Boglárka
Mátyás Dániel
Mózes Hanna
Pál Arnold
Pap Balázs
Péter Barbara
Simén Arnold
Suciu Henrietta Mária
Szabó Dávid
Szabó Dóra
Tamás Noémi
Toásó Zsuzsánna

1.A. osztály
Osztálytanító: Györffy Zita

Bálint A. Orsolya
Demeter E.-D. Eszter
Fancsali Cs. Hortenzia-Angel
Frunzea I.-V. Hanna
Gecző V.A. Andrea Viktória
Kápolnási Zs.-F. Orsolya-Kinga
Kerekes Á. Kriszta
Kovács I. Áron
Kozák S. Máté
Lászlóffy Á.-Á. Tamás
Lajos I. Botond
Márton A. Éva-Boróka
Mátyás Bernadett
Nagy P. Dorka-Panna
Olti A. Ágota
Sándor M. Réka
Sebők T. Márton
Szász Ö.-B. Előd-Levente
Török B. Ani

1.B. osztály
Osztálytanító: Szilveszter Anna

Albert I Fanni
Antal I. Beáta
Barbu E. Bence-Levente
Benedek E. Nóra
Biró I. Fruzsina
Derzsi D. Mátyás
Derzsi J.-Zs. Krisztina
Egyed G. Franciska
Györffy I. Aliz
György L. László
Józsa L.-G. Mátyás
Kába Z. Zoltán
Kádár B. Ágnes
Kerekes Zs. Csenge
Kiss K. Hunor
Kovács M.-Cs. Tímea
Majla A. Hajna
Marosi Gy. Anna-Réka
Márton L. Iringó
Máté B. Balázs
Molnár-Thiess Cs. Mátyás
Ravasz I. Boglárka
Soos K.-R. Vanda-Sára
Tifán R. Benett

2.A. osztály
Osztálytanító: Szőke Katalin

Agh F. Cs. Csengele-Adrienn
Baricz Á. Boróka
Bencze Zs. Loránd-Zsolt
Benyocki Cs. Jázmin
Berecz E. B. Edlynne-Victoria
Gyerő A. I. Lázár
György L. Viktória
Juhász Zselyke
Kardos L. Cs. Péter
Kulcsár L. Ádám
László J. Anita
Lörincz A. Anita-Izabella
Lörincz D. L. Ádám
Máté Z. Petra
Nemes-Kis L. Ákos
Pál K. Dóra-Boglárka
Pap N. Mátyás
Szász Cs. Anna
Tánczos T. Csanád
Tókos Zs. Boglárka
Tóth Z. Kamilla
Török Renáta

2.B. osztály
Osztálytanító: Sarkadi Ottilia

Ambrus M. Mária-Bernadett
Balázs T. Tibor
Balázsy J. Márk
Bedő L. Adrienn
Bencze V. Rebeka
Bodor I. Imre
Dobai I. A. Iringó
Fábián Cs. Jázmin
Gergely S. Anna
György A. Anita
Györgydeák E. Jázmin
Lörincz D. H. Andrea
Márkon P. I. Ágnes
Máthé B. Csilla-Jázmin
Molnár I. Ágnes
Molnár I. Veronika
Nagy-Hollósy Cs. Tamara
Simó L. István
Szabó Zs. Máté
Szabó T. Naomi
Szabó Gy. Szilárd
Szász J. Boglárka
Verestoy D. Árpád

3.A. osztály
Osztálytanító: Nagy Enikő

András P. Tünde
Baló-Hadnagy J. E. Márk
Benedek L. Z. Orsolya-Noémi
Biró I. Eszter
Both J. Evódia-Timea
Butacu P. Kincső
Csiki Zsófia
Deák M. Boglárka
Derzsi L. György
Filep M. L. Zétény-Áron
Geréb Cs. Ünige-Orsolya
Gergely Zs. Krisztián
Ilyés L. Orsolya
Jenei Cs. Kristóf
Kerekes Z. Bence
Magyari R. Bernadett
Marosi B. Dina
Márton L. Kincső
Molnár Zs. Mátyás-Sámuel
Orbán M. Anna-Lilla
Orosz-Pál L. Balázs
Sipos L. Borbála
Szász L. Boglárka
Szász G. A. Dorottya
Tifán Cs. G. Anna
Török F. Ákos
Vajda A. Attila

3.B. osztály
Osztálytanító: Czegő Krisztina

Asztalos L. Ákos
Bálint R. Ádám
Barabás A. L. Dóra
Barabás Z. Viktóra
Bokor L.Tamás-László
Debreci Z. Karina
Dénes Cs. Janka-Nikolett
Dolga-Adolffy B. Barnabás
Duka  Emőke-Zsuzsanna
Farkas I. Gergő
György F. Beáta
György L. Kamilla
Györgydeák G. Bence
Kerekes Á. Nikolett
Király D. Gy. Nóra
Lőrincz A. Boglárka
Lukáts    Zsuzsánna
Markó Á. Emese
Márton H. Cecilia
Márton G. Hunor
Mihály L. Gertúd-Anna
Nagy F. Róbert
Nyulas K. Anna
Pál T. Olívia
Pálfi G. Cs. Attila-Olivér
Pásztor J. Huba-Ferenc
Széles F. Péter
Tifán R. Barnabás
Tofalvi J. Petra

4.A. osztály
Osztálytanító: Biró Katalin

Albert Renáta
Benyocki Cs. Noémi
Bokor Krisztina
Borbinesak Nimród
Dézsy Botond
Elekes Krisztina-Ilka
Gál Beáta
Gergely Botond
Gergely Zoltán
Gotthárd Sarolta
Ilyés Johanna
Kerekes Áron
Keresztes Erika
Kiss Bernadett
László Csongor
László Szilárd
Lászlóffy Bálint
Lőrincz Sámuel
Márkon Boglárka
Márton Róbert
Nagy Henrietta-Kriszta
Pázsint Botond
Sarkadi Dorka
Ünver Zsombor-Gergő
Vass Irén
Zilincki Nóra-Hanna

4.B. osztály
Osztálytanító: Nagy-Tőkés Márta

Abrán Lukács
Csáki F. Zsuzsánna-Vivien
Csiszér Botond
Demeter Zsófia-Kincső
Egyed Péter
Forró-Bartha Levente
Gedő Krisztina-Enikő
Györgydeák Zsófia
Gyuri Andrea
Hodgyai Szabina
Kincses I. István-Krisztián
Koszta Bálint
Kozma Blanka
Lőrincz Ágnes
Lörincz Kitti
Markó Hunor
Márton Anna-Barbara
Molnár   Katalin
Pap Örs
Puskás Balázs
Salat Kincső
Sándor I. Boglárka
Sándor Szabolcs
Szélyes Bátor-Örs
Szentgyörgyi Ágnes
Vas-Tifán Ágnes

5.A
Osztályfőnök: Simó Zsuzsa

Ambrus István-György
Antal Zsófia
Bálint Anna
Bálint Márta
Bartalis Zs. Tamara
Bedő J. Gergő
Bence Kristóf
Boros-Nagy Edvárd
Dávid Anna
Füstös Eszter
Gyerő A. I. Soma
Karácsony J. Anna
Kápolnási Zs. F. Csanád-Ferenc
Kovács Cs. Péter
Kozák Bence
Lisztes Barnabás
Lukáts Zs. Andrea-Krisztina
Pál K. Ákos-Kálmán
Pálfi G.-Cs. Tamás
Szcsotka L. Balázs-Ákos

 

5.B
Osztályfőnök: Derzsi Katalin

Ambrus Cs. Tamara
Bencze V. Johanna
Bodor I. Emilia
Bodor Zsófia
Bodrogi B. Szilárd
Csegzi Gy. Dávid-Szilárd
Czerják Ágnes
Dávid. A. Petra
Fóri-Geréb Krisztina
Gábor Á. Anna-Boglárka
Györgydeák G. Ágota
Hevele-Hegyi Ş. Kund-Tas
Kiss Cs. Zoltán
Kiss F. Jémina-Katalin
Lăncuţa C. Mirabella
Máté Ilka
Murányi S.O. Ákos
Nagy J. Nóra
Nagy L. Pál
Palkó Anita
Patakfalvi L. Szidónia
Páll A. Kincső
Sándor Barbara
Szalma Renáta
Vass A. Enikő
Fancsali Rebeka Sarolta

6.A.
Osztályfőnök: Boros Beáta

Barabás Izabella
Bartos Boglárka
Csató Mihály
Frunzea Ádám-Bence
Gábor Veronika
Geréb Hunor-Robert
Hajdó Lehel
Hajdu Alexandra
Kádár Szilvia
Kerekes Zoltán
Keresztes Andrea
Kovács Sarolta
Lőrincz Dávid
Máté János-Attila
Mihály Edgár
Orbán Anita
Pap Miklós
Péter Boglárka
Puskás Gergő
Sebők Tamara
Simén Nikolett
Soó Zoltán-Attila
Székely Henrietta
Tóth János
Vass Dorka

6.B.
Osztályfőnök: Kolumbán-Antal Ilonka

Balázs L. Réka
Boţog N. Anett
Csáki F. Vanda-Noémi
Csender Gy. Abigél
Dajka Z. Dániel
Demeter Dorottya
Egyed G. Gergely
Fülöp Z. Mónika
Gagyi I. Timea
Gál A. Zsanett
György F. Bernadett
Marosi E. Szilárd-Béla
Márton G. Csaba
Márton Z. Réka
Máthé L.P. Gyopár-Biborka
Pap F. Hunor
Pásztor J. Boglárka
Sebestyén-Bencze Z. Franciska
Szabó Zs. Dóra-Bodza
Szabó Gergely
Szabó Zs. Péter
Szabó I. Tamara-Diána
Szász L. Kata-Eszter
Szathmáry J. Katinka
Szentgyörgyi L. László
Székely Cs. Zs. Kinga
Szisze Zs. Zalán
Török F. Kinga-Hanna
Török Á. Szilárd
Verestoy D. Dénes

7.A.
Osztályfőnök: Bálint Tibor

Berei   Brigitta
Bilausz-Nagy   Klaudia
Derzsi    Lehel-Dániel
Gyerő   Luca
Ilyés   Attila
Kacsó     Krisztián
Király    Klaudia
Kiss   Cyntia
Kovács Eszter
Lászlóffy  Anna
Marosi   Bence
Pop   Anett
Sándor   Alexandra
Szőcs    Hanna
Tóth   Krisztina

7.B.
Osztályfőnök: Gidó Emőke

András   Anita
Antal     Erzsébet
Bálint   Júda-Ákos
Barabás    Anita
Barabás    Beáta
Bokor   Krisztián
Dénes Erika
Dézsi     Klára
Dobai   Dénes-Levente
Erdős   Zoltán
Fóris   Máté
Forró-Bartha    Ágnes
Fülöp   Irisz
Gergely   Noémi
Goró   Péter
György –Ajvász     Biborka
Kozma  E. Krisztina
Lőrincz   Zoltán-Lajos
Márton   Erika
Molnár    Botond-Csanád
Pál Norbert – Csongor
Péter    Levente
Simó Dóra
Szabó B. Dávid
Tamás Hunor-Dániel
Vaidos   Mónika
Szilveszter Gy. Brigitta
Miklós J. János
Ráduly J. Domokos

8.A.
Osztályfőnök: Simon Béla

Bálint A. Mónika
Biró Dániel
Bencze I. István
Benczédi M. Magor
Berki L. Bernadett
Boldizsár M. Tamás
Csont B. Boglárka
Gergely Gabriella
Horváth Zs. Xénia-Mária
Ilyés L. István
Jenei Cs. Barnabás
Kardos I. Salomé
Kiss F. Napsugár-Zsuzsa
László Z. Norbert
Lőrincz E. Márk
Mihály Cs. Márk
Pál K. Attila
Sándor I. Anna-Andrea
Vajda A. Beáta

8.B.
Osztályfőnök: Kovács Ildikó

Abrán Z. Ádám
Ambrus Cs. L. Andrea
Bartha L. A. Fruzsina
Bálint B. Szilárd
Dajka Z. Dávid
Dávid A. Huba
Faludi E. Imola-Orsolya
Forró L. László
Fülöp D. Laura-Lilongó
Geréb G. Gáspár
Hevele-Hegyi Ş. Huba
Hodgyai L. Norbert
Kovács G. Klaudia
László Cs. Edina
Magyari R. Arnold
Miklós-Fábián N. Dániel
Nagy Cs. Mihály
Pálfi L. Hanna
Pálfi L. Kata
Péter S. Noémi-Kinga
Sándor L. Aliz
Székely Zs. Cs. Csaba
Tamás L. Vencel
Tofalvi J. Krisztián
Verestoy D. Éva
Vécsi Á. Anna

9.A.
Osztályfőnök: Deritei Júlia

Ambrus Barbara
Bende E. Anita-Ágnes
Erdős A. Boglárka
Forgács Cs. Rudolf
Gál Amanda Boglárka
Gergely Attila-Botond
Ilyés L. Franciska
Kiss K. Vivien
Koncz Hunor
Kovács Cs. Mátyás
Lukács P. Boglárka
Lukács I. Szabolcs
Márton Cs. Zsolt
Molnár A. Erzsébet
Mihály I. Anita
Pál Botond
Pázsint Timea
Péter Dávid
Szász Csongor
Tamás Cs. Csaba-László
Tamás M. Nóra

9.B.
Osztályfőnök: Berekméri Dalma

Ambrus L. Dóra
Antal A. T. Anita-Vivien
Bodor I. Edina-Árvácska
Ciuraru I. Mónika
Csorba Gy. Ivett-Melinda
Fellner E. Beáta
Györffy Z. Timea-Edina
Gyuri Zs. Lucia-Valentina
Kacsó Z. Boglárka
Jakab L. Eszter
Lőrincz-Gál K. Mónika
Marosi E. Andrea
Márton S. Emőke
Molnár O. Dávid
Molnos S. Bettina
Pál F. Alfonz
Pál Cs. Dániel
Pásztor E. Andrea
Sebők M. Szidónia
Szabó M. Viktória

Arhitektúra csoport:
Antal I. Bence
Bartalis Zs. Sámuel
Demeter I. Eszter
Erdős H. Fanni
Hajdó Levente
Sebesi J. József
Sinka Cs. Richárd Ádám
Pui Nándor -Dániel

 

1o. A.
Osztályfőnök: Bodurian Ágota

Ambrus J. Cecília
Bakó-Antal S. Zsolt
Bálint L. Botond
Butacu Klaudia-Boglárka
Csibi A. Krisztina
Csiki Z. Edina
Elekes Annamaria
Fejér Á. Eszter
Ferenczi L.-A. Zsofia
Goró L. Ágota
Kovács G. Alajos
Lakatos Á. Árpád-Richard
Mihálykó S. Zsanett
Moczás Z. Angella
Nagy F. Timea
Németh I.-Á. Brigitta-Ilona
Pál Á. Ernő-Botond
Páll A. Kriszta
Péter S. Zalán
Román L. Gergely
Sebestyén A. Helga
Simó Z. Franciska
Szőke I. Zalán
Vas Viktória

1o. B.
Osztályfőnök: Bíró Mihály

Adorian I. Lea-Tekla
Balla Barbara
Bartha E. Viktoria
Csiki S. Dávid
Forró L. Ádám
Gagyi I. Ágnes-Éva
Jakab A.-O. Izabella
Kiss C. Harmat – Boglárka
Lörinczi F. Ferenc
Pal V. Alexandra
Sándor L. Zsófia
Stélik L. Andrea
Sütő I. Gabriella
Szász Cs. Katalin
Tarcsi Z.-L. Anna
Tőkés E. Andrea
Török F. Ferenc
Vass D. Réka

Arhitektúra csoport:
Barbu L. Andrea
Benedek Cs. Szabolcs
Blénessy T. Tamás
Gábor  E.-Z. Zoltán
Kovács I. Tamás
László I. Máté-Richárd
Nagy Zs. Martin
Péter Cs. Zsófia
Szakács S.-Cs. Emöke- Klementina
Zakariás A. Emőke

11.A.
Osztályfőnök: Fülöp Szerénke

Anton  V. Livia
Barabás Endre
Baróti E. Vivien
Bartha Cs. Anita
Bokor M. Zsombor
Boros Gy. Andrea
Dobai I. Kincső
Ferencz E. Viola
Frunzea I. V. Dávid
Komporály S. Delinke
Kovács Z. Henrietta
László Oszkár
Lőrincz J. Jenő
Lőrincz S. Diana
Makkai L. Tamás-Levente
Máté J. Emőke
Pataki Á. Szidónia
Székely D. Dániel
Tornai L. Henrietta

11.B.
Osztályfőnök: Máthé Lóránt-Pál

Bálint L. Norbert-László
Boda J. Nándor-József
Dénes T. Hunor-Márk
Ercse L. A. Zsuzsanna
Égei E. Emilia
Fellner E. Nóra
Józsa A. Anna
Józsa Cs. Ákos
Józsa J. Krisztina
Kádár I. István
Kövendi L. Anna
Major I. S. Henrietta
Máthé K. J. Dóra
Mike L. Timea
Miklós S. Sándor
Orbán R. Anita-Erzsébet
Szőcs L. Bíborka
Todor A. István-Emánuel

Arhitektúra csoport:
Ábrahám I. Andrea
Barabás-Ágoston B. Béla
Bartos T. Kincső-Rebeka
Kiss S. Szilvester
Kopacz S. Laura-Kitty
Sándor-Harmath Z. Richárd-István
Simó S. Csenge-Melánia
Sógor Abigél
Székely I. Melánia-Eunika
Szigyártó J. Noémi
Szigyártó J. Tünde
Vajna L. Andrea

12.A.
Osztályfőnök: Gergely Gábor-Zoltán

Barabás M. Emilia
Bálint E. Bernadett
Dobos M. Norbert
Farkas I. István – gitár
Gál Cs. Barna – Canto
Györffy Z. Szabina-Anita
Hompoth A. Edward-Attila
Jakab A. Boróka
Jancsó T. Dávid
Kerekes F. Ábel
Ladányi L. Zs. Lóránd
Nagy J. Róbert
Pap Z. Csongor
Sánduly F. Mónika
Simon Imre-Hunor
Tornai L. Éva
Török A. Henrietta
Vécsi Á. Noémi

12.B.
Osztályfőnök: Török Ferenc

András A. Bernadett-Andrea
András L. Kinga
Bálint V. Adrienn
Bokor K. Előd-Alpár
Csender Gy. Hanna
Csiza L. Szabolcs
Czerják M. Ádám
Czézár S. Katinka
Fábián L. Izabella
Geréb Sz. Zsuzsánna
Gergely E. Izabella
Mareş F. Noémi-Melánia
Miklós K. Mária-Réka
Pap L. Boróka
Pál A. András-Emil
Radi D. L. Anna-Heléna
Szabó Gy. Hunor
Száva J. Katalin

Arhitektúra csoport:
Bálint M. L. Melinda
Benedek J. József
Csibi F. Gellért
Fancsali E. Andrea
Fancsali B. Ágnes-Letára
Forró I. Cs. Dániel
Péter A. Tamás
Sándor Z. Klaudia
Tóth I. L. Szilárd-Dávid
Vass Zs. Szabolcs